Collen Hoover tworzy najpiękniejsze opowieści dla kobiet i dla młodzieży. Czytelniczki z wielką niecierpliwością oczekują jej kolejnych książek i wspaniałych bohaterów, którzy zawsze dostarczają nam niesamowitych przeżyć. Urodzona 11 grudnia w 1979 roku w Teksasie zajęła pierwsze miejsce na liście bestsellerów New York Timesa. Jej sława jest ogromna. Na tyle, że miała już przyjemność gościć w takich programach, jak ABC News Nightline oraz CBS This Morning. W 2012, 2013, 2015, 2016 i w 2018 roku otrzymała nagrodę Goodreads Choice Awards za swoją twórczość. Oprócz tego otrzymała nagrodę Książka roku Lubimyczytać.pl w 2018 i w 2017 roku. Dodatkowo w 2014 roku otrzymała UtopYA Con Awards za opowieść “Maybe Someday”. W jej dorobku znaleźć można wiele wspaniałych książek: “Regretting you”, “Coraz większy mrok”, “Wszystkie nasze obietnice”, “Without Merit “, “Never Never”, “Maybe Now”, “Maybe Not ” i wiele innych. Bardzo dobrze, że porzuciła pracę pracownika socjalnego na rzecz kariery pisarskiej.

“Szukając kopciuszka”

Pewien mężczyzna poznaje pewną kobietę. W sumie nie byłoby w tym nic dziwnego. Spędzają ze sobą tylko jedną godzinę. Po tym drogi obojga powinni rozejść się na zawsze. Jednak on jest tak zachwycony nowo poznaną kobietą, że nie może o niej zapomnieć. Nawet rok po tym wydarzeniu nadal pamięta o niezwykłej nieznajomej, która w jedną godzinę podbiła jego serce. Takie coś przydarza się tylko w baśniach lub…właśnie jemu. Daniel po jakimś czasie poznaje uroczą i lekko zwariowaną Six. Okazuje się jednak, że Daniel otrzymuje ostrzeżenie. Powinien trzymać się od Six, przyjaciółki Sky z daleka. Dlaczego? To Hoover zdradzi nam już w swojej książce.

“Too late”

Asa jest człowiekiem uzależnionym od narkotyków, alkoholu i seksu. Ma jeszcze jedno uzależnienie. Jest nim Sloan. Kobieta opętała jego serce – chociaż ona nawet tego nie chciała. Asa robi wszystko, aby nikt nie odebrał mu ukochanej. Sloan doskonale wie, że związek z nim to jedno wielkie piekło na ziemi. Jednak wie, że nie ma wyboru, ponieważ dzięki temu ma zapewniona opiekę dla swojego niepełnosprawnego brata. Sloan musi być Asie stale posłuszna. Pewnego dnia kobieta poznaje Cartera. Dobrze wie, że powinna trzymać się od niego z daleka. Jednak nie umie. Od tej pory rozpoczyna się niebezpieczna rozgrywka, gdzie stawką jest życie ludzkie. Czy jednak wszystkim uda się wyjść cało z tego starcia? Czy Sloan będzie miała prawo do szczęścia? Czy znowu będzie musiała się poświęcić?

Kawa zdjęcie utworzone przez v.ivash - pl.freepik.com