Miłość to jedno z najpiękniejszych uczuć z jakim można się obecnie spotkać. Miłość to uczucie, które rani jak brzytwa i potrafi doprowadzić do wielkich tragedii. Miłość to taki temat, który jest bardzo często wykorzystywany przez współczesnych autorów do wyrażenia swoich myśli, przedstawienia bohaterów. Tak naprawdę to właśnie dzięki miłości mamy do czynienia z wieloma wspaniałymi książkami. Jedną z takich autorek, która bardzo lubi pisać o różnych obliczach miłości jest Collen Hoover. Trzeba przyznać, że dzięki niej na rynku mamy wiele wspaniałych, pojedynczych książek, dzięki którym można zapewnić sobie emocjonalną jazdę bez trzymanki. Jeżeli ktoś myśli, że nie da się przy książce płakać, to znaczy, że nie miał jeszcze do czynienia z jej książkami. Wielu czytelników (w szczególności kobiety) twierdzą, że autorka wspaniale prezentuje swoich bohaterów, którym miłość pokazuje swoje różne strony. Czy jakąś jej książka zasługuje na szczególne wyróżnienie? Nie, ponieważ wszystkie są mistrzowskimi arcydziełami i każda z nich jest warta uwagi.

“Coraz większy mrok”

Verity Crawford to znana autorka thrillerów, która na skutek wypadku zostaje całkowicie sparaliżowana. Jej mąż Jeremy postanawia zatrudnić dla niej pomoc, dzięki której kobieta będzie mogła dokończyć swoją serię opowiadań. Wybór pada na Lowen Ashleigh, która również zajmuje się pisaniem. Podczas pobytu w domu Crawfordów, Lowen odkrywa notatki Verity, które nie miały prawa ujrzeć światła dziennego. Od tej pory Lowen zaczyna odkrywać coraz więcej tajemnic małżeństwa. Wchodzi do świata pełnego mroku, niebezpiecznie zbliżając się do męża Verity. Czy ta praca wyjdzie jej na dobre? Czy uda jej się jeszcze wrócić do swojego codziennego, spokojnego życia?

“Slammed”

Layken i Will nigdy nie mieli łatwego życia. Los chyba postanowił, że ta dwójka zawsze będzie miała pod górkę. Ci obcy sobie ludzie na początku bardzo wcześnie stracili swoich rodziców. Od tej pory musieli stać się matką i ojcem w jednym dla swojego młodszego rodzeństwa. Nie było to łatwe zadanie, ale jakoś im się to udało. W końcu Layken i Will spotkali się. Ich miłość nie oznaczała jednak, że od tej pory w ich życiu zapanuje spokój. Wręcz przeciwnie. Zanim odnaleźli spokojną przystań musieli zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu. Obaj jednak żyli nadzieją, że i dla nich w końcu zabłyśnie gwiazda, która przyniesie im wielką miłość. To nadzieja pomogła poradzić sobie z największymi trudnościami, boleściami oraz smutkiem.

Kawa zdjęcie utworzone przez v.ivash - pl.freepik.com