StudioGS Strony internetowe Warszawa
for MOBILE

Aktualności

Najlepsze życzenia 2013

23 grudzień 2013

Życzenia na święta i nowy rok 2013

Nowa oferta dla małych i średnich firm

18 czerwiec 2012

Z uwagi na gorszą sytuację wielu mniejszych firm spowodowaną aktualną sytuacją rynkową postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty tańsze rozwiązanie w zakresie firmowych stron internetowych. Ma ono na celu przede wszystkim ułatwienie zaistnienia w internecie firmom z mniejszym budżetem co jak wiadomo w dzisiejszych czasach jest niemal niezbędne do prowadzenia działalności. Oferta obejmuje kompleksową usługę: strona z szablonem graficznym dostosowanym do marki firmy + hosting strony. Oferta występuje w dwóch wariantach: jednorazowej opłaty (od 690zł netto) lub w formie abonamentu (od 49zł netto), który obejmuje również administrację stroną. Więcej szczegółów o: tanich stronach internetowych.

Jesteśmy na Facebooku i Twitterze

18 styczeń 2012

Uruchomiliśmy profil naszej firmy na Facebooku i Twiterze. Z czasem w miarę rozwijania się firmy będziemy umieszczać tam coraz więcej informacji. Można do nich przejść klikając na ikony w dolnej części prawego menu. Zapraszamy zatem do odwiedzania i "like'owania". Dodatkowo na każdej z naszych podstron znajduje sie przycisk google "+1", klikając na niego możecie pomóc w promocji naszej firmy za co z góry dziękujemy.

Idą Święta i Nowy Rok

23 grudzień 2011

Z okazji zbliżających się Świąt i Nowego Roku pragniemy złożyć wszystkim najlepsze życzenia. Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy wszystkim przez cały Nowy Rok. Życzymy, aby był to Rok szczęśliwy i umożliwił spełnienie zamierzeń zawodowych i osobistych oraz by przyniósł wiele satysfakcji z własnych dokonań.

Więcej artykułów…

  1. Nowa strona Studio GS

(C) 2011 Strony internetowe Warszawa SGS