StudioGS Strony internetowe Warszawa
for MOBILE

Oferta

Specjalizujemy się zarówno w rozwiązaniach dla małego biznesu jak i dużych korporacji wymagających stałej obsługi na zasadach outsourcingu. Wiadomo nie od dziś, że biznes niezależnie od wielkości przedsięwzięcia, aby mógł przynosić dochody musi się wypromować i my w tym pomożemy.

Ponad 80% ludzi poszukując firm usługowych korzysta w tym celu z Internetu. Dlatego ważne jest aby Państwa firma tam była. Przejrzysta oraz łatwa w obsłudze i nawigacji strona to klucz do sukcesu. Nie możemy oczywiście zapomnieć o pozostałych 20% potencjalnych klientów którzy wolą poszukiwać firm metodami tradycyjnymi, czyli ulotki, wizytówki, reklama prasowa itd. Ważne jest, aby być wszędzie i dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych klientów, dlatego chętnie doradzimy w co warto zainwestować, a z czego można zrezygnować, aby sztucznie nie zawyżać Państwa kosztów.

Strony internetowe

"Jeżeli nie ma cię w internecie to znaczy, że nie istniejesz". Właśnie, dlatego projektujemy i tworzymy strony internetowe, wizytówki internetowe oraz sklepy i fora dyskusyjne. Każda strona może być wyposażona w system zarządzania treścią (CMS), aby mogili Państwo sami zarządzać zawartością swojej strony. Doradzimy i pomożemy przy wykupieniu domeny i serwera. Każda wykonana przez nas strona jest zoptymalizowana pod wyszukiwarki internetowe oraz zgłoszona do najpopularniejszych przeglądarek.

Aplikacje dedykowane

Możemy również przygotować dla Państwa aplikacje internetowe oraz zoptymalizować istniejącą już stronę internetową pod kątem wyszukiwarek i szybkości działania. Oferujemy też możliwość obsługi technicznej i administrację już istniejących serwisów.

Portale społecznościowe

Obecnie coraz większą popularnością cieszą się różnego rodzaju portale społecznościowe takie jak: Facebook, Tweeter, czy Google Plus. Jest to potężne narzędzie budowania wizerunku i zaufania do marki. Założymy i poprowadzimy Państwa konto firmowe.

Reklamy internetowe

Jeżeli strona internetowa już jest w sieci należy ją odpowiednio wypromować. Aby to zrobić projektujemy dla naszych Klientów bannery flashowe i statyczne, buttony, okna pop-up.

Identyfikacja wizualna

Stworzymy Państwa firmę od podstaw, zaczynając od logotypu i wizytówki dopasowanych do charakteru działalności, na papierze firmowym, karcie biznesowej, kopertach i teczkach kończąc.

Materiały POS

Zaprojektujemy materiały wspierające sprzedaż i promocję przedsięwzięcia m.in. plakaty, foldery, katalogi, ulotki reklamowe, rollupy.

Reklamy drukowane

Kolejnym etapem promocji firmy jest reklama prasowa, którą przygotujemy zgodnie ze specyfikacją wydawnictwa. Natomiast, żeby dobrze było widać Państwa z daleka możemy wykreować billboard, baner lub citilight.

(C) 2011 Strony internetowe Warszawa SGS